Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Film z audiodeskrypcją 2014

We wtorek 18 marca 2014 r. o godz. 13.00 w siedzibie naszego koła przy ul. Kościelnej 43 odbyła się emisja pierwszego z serii filmów z audiodeskrypcją, o której wcześniej informowaliśmy Państwa na naszej stronie internetowej.
Gościem honorowym imprezy, zaproszonym przez Zarząd naszego koła, był Andrzej Mazur - Prezes Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Niewidomych, który dokonał uroczystego otwarcia naszego pokazu. W swojej przemowie, skierowanej do prezesa Jarosława Czapskiego i wiceprezes Wiesławy Krych oraz do zebranych na sali gości, wyraził pełną aprobatę dla naszych poczynań. Z jego ust usłyszeliśmy także, iż jesteśmy pierwszym kołem na Mazowszu, które podjęło się seryjnej emisji filmów z audiodeskrypcją. Życzył przy tym pomysłodawcom projektu wytrwałości w dalszej jego realizacji. Wypowiedź Prezesa Andrzeja Mazura, zebrani na sali goście, nagrodzili gromkimi brawami.
W chwilę potem na białym ekranie pojawiły się pierwsze obrazy wybranego wcześniej filmu. Jako pierwszy przedstawiliśmy "Poranek kojota" - polski film komediowy z 2001 roku w reż. Olafa Lubaszenki, w którym główne role zagrali: Maciej Sturh, Karolina Rosińska, Magdalena Kumorek i Michał Milowicz.
W połowie filmu, wystąpiły drobne problemy techniczne z nośnikiem DVD, w związku z czym zmuszeni byliśmy przerwać emisję, za co wszystkich zebranych bardzo serdecznie przepraszamy. Jednak organizatorzy byli przygotowani i na taką ewentualność i w kilka minut później na ekranie pojawił się nowy film pt. "Wino truskawkowe". Tym razem wszystko przebiegło bez żadnych zarzutów, a po skończonej projekcji widzowie opuścili lokal z uśmiechami na twarzach.
Gorąco zapraszamy wszystkich, zarówno przybyłych, jak i nieobecnych członków, do kolejnych co dwutygodniowych spotkań filmowych w naszym kole.
A dziś, Wszystkim przybyłym gościom, serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym kinowaniu!
Przewidziane grafikiem kolejne spotkanie odbędzie się:
1 kwietnia 2014 r. o godz. 13.00.

Powrót do aktualności

Powrót do aktualności